zlomowanie-pojazdow-skup.plZłomowanie aut cieszyn • http://zlomowanie-pojazdow-skup.pl/


Posiadacze samochodów, które nie przedstawiają sobą dużej wartości, mogą pomyśleć o skontaktowaniu się z przedsiębiorstwem specjalizującym się w ich złomowaniu. Tego typu firmy działają w pełni legalnie i są zainteresowanie każdym pojazdem, nawet tym, który ze względu na swój stan, nie jest w stanie samodzielnie poruszać się po drodze. Pracownicy każdorazowo dokładnie przyglądają się samochodom klientów, dzięki czemu są w stanie zaproponować uczciwe i satysfakcjonujące dla obu stron ceny. Warto też wspomnieć, że sprawne części są przekazywane do ponownej sprzedaży na rynku wtórnym, co oznacza, że działania firm zajmujących się złomowaniem są ekologiczne.

Dużą zachętą do oddania samochodu do stacji złomowania pojazdów jest cena, której wysokość uzależniona jest między innymi od jego stanu, roku produkcji, sprawności czy marki. Nie bez znaczenia jest także masa własna, gdyż niektóre firmy złomujące potrącają określoną kwotę. Aby poznać szczegółową wycenę należy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa w celu umówienia się na spotkanie. W momencie, gdy auto jest niesprawne, wówczas pracownicy mogą przetransportować je na lawecie.

Profesjonalne złomowanie aut w Cieszynie oferuje przedsiębiorstwo Auto Skup Złomowanie. Jest to zaufana firma współpracująca zarówno z osobami prywatnymi, jak i klientami prowadzącymi swoje biznesy. Muszą oni posiadać:

  • czytelny numer VIN,
  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • tablice rejestracyjne,
  • umowę kupna.

Po zakończonej transakcji otrzymają stosowane zaświadczenia, które należy dostarczyć do urzędu komunikacji.

Przedsiębiorstwo przyjmuje na złom każdy samochód, niezależnie od jego wyposażenia czy przebiegu, co oznacza, że klienci nie muszą tracić czasu na rozmowy z potencjalnymi kupcami. To ciekawa opcja dla posiadaczy aut spalonych i zalanych, których samodzielna sprzedaż byłaby niemalże niemożliwa. Firma dba o dopełnienie niezbędnych formalności i proponuje gotówkę od ręki lub wykonanie przelewu na konto bankowe klientów. Mają oni zapewnioną fachową wycenę przeprowadzaną przez rzeczoznawców oraz bezpieczeństwo każdej transakcji.

 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://zlomowanie-pojazdow-skup.pl/
Dodano: 2021-03-14
Telefon: 690 155 000
Miejscowość: Małopolska/Śląsk
Adres: . .
Kod pocztowy: .-

Źródła:
http://zlomowanie-pojazdow-skup.pl/skup-i-zlomowanie-aut-cieszyn/


Podobne Firmy

LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.
- Racibórz
Wesołe Przedszkole
- Sosnowiec
tapetuj.pl Sklep internetowy
- Tarnowskie Góry