Agromika Michał KicińskiBasfoliar cena | Agromika


Od wielu lat sklep ze strony opryski.com działa na rynku rolniczym, dostarczając właścicielom mniejszych i większych gospodarstw rolnych różnych środków służących ochronie roślin. Należy on do większej firmy działającej na rynku rolnym i pomagającej producentom zbóż, warzyw i owoców nie tylko w zdobyciu dobrego materiału siewnego, ale także w zbycie płodów rolnych w dobrej cenie. Jest to sklep, w którego asortymencie można znaleźć produkty przeznaczone do ochrony upraw zbóż, warzyw, a także owoców. W wśród nich dostępne są:

  • fungicydy,
  • insektycydy,
  • herbicydy,
  • adiuwanty,
  • biostymulatory.

Każdy z nich ma do spełnienia ważną funkcję - przyspiesza wzrost lub chroni zarówno przed rozrostem grzybów, chwastów, jak i inwazją owadów.

Oferta firmy obejmuje także nawozy, a wśród nich na szczególną uwagę zasługuje wieloskładnikowy, płynny nawóz dolistny Basfoliar, którego cena jest wyjątkowo atrakcyjna, biorąc pod uwagę fakt, że jest to koncentrat. Jest on przeznaczony do wszelkiego rodzaju upraw rolniczych, warzywniczych i sadowniczych. Jego głównym zadaniem jest zaopatrzenie roślin w azot, dzięki któremu przyrost biomasy będzie dużo szybszy, a plony zdecydowanie wzrosną. Oprócz azotu środek ten zawiera także miedź, mangan i magnez, które zostały schelatowane przy pomocy IDHA, czyli biodegradowalnego czynnika chelatującego. Sprawia on, że wszystkie mikroelementy stają się dostępniejsze dla roślin. Środek ten stosuje się po to, aby zwiększyć przyswajalność azotu i pozostałych składników nawozu.

W ofercie sklepu można znaleźć wiele innych produktów zarówno na pola, jak i do ogrodu, również nasiona. Od czasu do czasu pojawiają się w nim także różne nowości, dlatego warto tutaj zaglądać, aby być na bieżąco z tym, co sklep oferuje. Dokonując zakupu, warto wiedzieć, że możliwy jest odbiór osobisty i wysyłka towaru kurierem z możliwością przedpłaty lub wysyłki za pobraniem. Jeśli się zdarzy, że któregoś z produktów nie ma na wirtualnej półce, wystarczy skontaktować się z personelem sklepu, a ten postara się o produkt tak szybko, jak to możliwe.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://opryski.com
Dodano: 2021-02-14
Telefon: 795 492 446
Miejscowość: Bedlno
Adres: Pniewo 80b
Kod pocztowy: 99-311

Źródła:
https://opryski.com/pl/p/BASFOLIAR-2.0-36-EXTRA-a20L/558


Podobne Firmy

Mój Kot*PL
- Bełchatów
Communication Corner
- Łódź
JGL
- Sieradz